EPL W1: Vrátí Astralis mouz prohru z Majoru?

EPL W1: Vrátí Astralis mouz prohru z Majoru?  

dnes 13:53 - přečteno 208x

Sedmá sezóna nejprestižnější dlouhodobé soutěže v Evropě a Severní Americe odstartovala. Ve hře je tentokrát 750 tisíc dolarů a bojovat o ně bude po odstoupení 2 NA týmů 26 celků z těchto dvou regionů. První hrací týden s velkou porcí BO2 zápasů odstartoval v úterý 13. února.

EPL W1: Vrátí Astralis mouz prohru z Majoru?

My se v naší pravidelné coverage budeme soustředit primárně na evropskou soutěž, kde mimo jiné máme i vlastní želízka v ohni. Díky umístění v loňské sezóně, která vyvrcholila v dánském Odense, nebude chybět v sedmé sezóně ESL Pro League ani Ladislav 'GuardiaN' Kovács v dresu FaZe Clan nebo Tomáš 'oskar' Šťastný a Martin 'STYKO' Styk v barvách mousesports. O postup v baráži bojoval i tým Alza.eXtatus, ale zkušenější soupeři byli nad jeho síly.

Celá liga bude opět rozkouskována do hracích týdnů tak, aby nekolidovala s žádnými offline akcemi. Všech čtrnáct účastníků čeká 26 BO1 zápasů, kdy se každý s každým utká na dvou mapách, hraných vždy v jeden hrací den. Bodování je totožné s českou hokejovou Extraligou, vždy se rozdají tři body: 3/0 za výhru a prohru v základní hrací době, 2/1 body v prodloužení.

EPL W1: Vrátí Astralis mouz prohru z Majoru?

Co nás hned na úvod čeká? V prvním dni napínavý duel mousesports vs. Fnatic, který pro oskara se Stykem dopadl vítězně 2:0. Navazovat na tento výsledek budou myšáci hned ve středu s Astralis, kteří jim jistě budou chtít vrátit nedávný debakl z Majoru. Dánové jsou bezesporu nažhavení díky svému startu, kdy těsným rozdílem dvakrát porazili FaZe. Ze čtvrtečního programu bychom vybrali klání mezi G2 Esports a fnatic, premiérově se v akci představí i nová sestava NiP, která i s nejnovější akvizicí, dennisem, vyzve na duel týmy fnatic a Space Soldiers.

Jelikož společnost ESL uzavřela exkluzivní smlouvu s Facebookem, oficiální streamy s vašimi oblíbenými komentátory budou v nejbližších měsících probíhat pouze na této platformě. Tohle platí pouze pro anglické přenosy, takže pokud vám nevadí jazyková bariéra, na konkrétní zápasové stránce naleznete další kanály. Oficiální EPL streamy vždy nalezente na téhle stránce.

EPL W1: Vrátí Astralis mouz prohru z Majoru?