Do Ninjas in Pyjamas míří dennis, končí Xizt

Do Ninjas in Pyjamas míří dennis, končí Xizt  

13.02.2018 - přečteno 1331x

Legendární švédský tým NiP přichází s další změnou v sestavě! Do týmu přichází pistol god Dennis "dennis" Edman, který nahradí IGL týmu, Richarda "Xizt" Landströma.

Příchod dennise do NiP je další změnou u tohoto legendárního týmu v krátké době. Těsně před cs_summit2 totiž v NiP skončil coach týmu THREAT, kterého nahradil pita. Dnes u Ninjů proběhla další změna - končí dlouholetý IGL Xizt, kterého nahradí dennis.

Do Ninjas in Pyjamas míří dennis, končí Xizt

dennis se naposledy objevil v akci na BLAST PRO Copenhagen, kde zaskakoval v Astralis (foto: HLTV.org)

I když se může zdát, že změna přišla hned po nepovedeném cs_summit2, kde Švédi skončili úplně poslední, není tomu tak - výměna Xizta za dennise už byla údajně nachystaná před pár týdny. Právě Xizt byl dlouhou dobu kritizován a bylo mu vyčítáno, že jeho taktiky jsou zastaralé. Tuto pozici zaplní právě dennis, který si ji vyzkoušel už v týmech Fnatic a GODSENT.

Ninjas in Pyjamas se dlouhou dobu potýkají s hodně smíšenými výsledky. Poslední vítězný event byl pro tyto Švédy IEM v Oaklandu, od kterého si však připisují hlavně samá poslední místa. Zároveň se tito legendární Švédi už skoro 2 roky nedokázali dostat na major, což týmu sebevědomí rozhodně nepřidává. Z minulosti ale víme, že pokud něco dokáže NiP nakopnout k lepším výsledkům, je to právě změna v sestavě. Jestli to dokáže i tato změna uvidíme už na IEM v Katovicích, které začíná za dva týdny.

Ninjas in Pyjamas se budou od teď objevovat v této sestavě:

Do Ninjas in Pyjamas míří dennis, končí Xizt Patrik "f0rest" Lindberg
Do Ninjas in Pyjamas míří dennis, končí Xizt Christopher "GeT_RiGhT" Alesund
Do Ninjas in Pyjamas míří dennis, končí Xizt William "draken" Sundin
Do Ninjas in Pyjamas míří dennis, končí Xizt Fredrik "REZ" Sterner
Do Ninjas in Pyjamas míří dennis, končí Xizt Dennis "dennis" Edman

Do Ninjas in Pyjamas míří dennis, končí Xizt Faruk "pita" Pita - coach

Do Ninjas in Pyjamas míří dennis, končí Xizt